ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Zestaw defibrylator szkoleniowy Philips FR3 RESCUE & TRAINER

Cena brutto: 2 999,97 zł 2999.97
brutto

Z okazji Black Friday wyczyściliśmy magazyny i przygotowaliśmy wyjątkowe pakiety: ratownicze i szkoleniowe, które odpowiadają najbardziej wyszukanym potrzebom instruktorskim i managerskim. Przy pomocy tych zestawów zwiększysz bezpieczeństwo swojego biura, zakładu pracy, szkoły oraz przeprowadzisz niezapomniane zajęcia i szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

 

Tylko teraz wybrany zestaw powiększamy ZA DARMO o niezwykle atrakcyjny pakiet dodatkowych produktów i usług!

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
ilość szt.
negocjuj cenę

Opis

RESCUE & TRAINER (Fantom Little Anne QCPR + defibrylator treningowy FR3)

W skład zestawu wchodzą:

  1. Fantom Little Anne QCPR,

  2. Defibrylator treningowy Philips FR3 z pilotem

 

Tylko teraz wybrany zestaw powiększamy aż 2 darmowe pozycje:

- panel SkillGuide do fantomu Little Anne QCPR

- 50 sztuk zakładek z ilustrowaną instrukcją pierwszej pomocy!

 

Manekin Little Anne QCPR to manekin służący do treningu udzielania pierwszej pomocy w zakresie resuscytacji krążeniowo- oddechowej. Little Anne jest realistyczna anatomicznie, co zapewnia skuteczne szkolenie RKO. Dodatkowo fantom wyposażony został w technologię QCPR kontrolującą jakość wykonywanych uciśnięć i wdechów, z możliwością podglądu wyników w smartphonie lub innym mobilnym urządzeniu dzięki bezpłatnej aplikacji. Manekin składa się z elementów stałych, takich jak korpus, żebra, głowa, szczęka, oraz części zużywalnych: skóra korpusu i twarzy, drogi oddechowe. Razem z fantomem sprzedawana jest torba, która po całkowitym rozpięciu może służyć jako mata do ćwiczeń

Defibrylator treningowy Philips AED Trainer 3symuluje działanie defibrylatora w rzeczywistej sytuacji zatrzymania krążenia, ale nie dokonuje wyładowania prawdziwą energią. AED Trainer 3 wydaje użytkownikowi takie same polecenia jak prawdziwy defibrylator automatyczny (w języku polskim). Defibrylator posiada wstępnie podłączone elektrody a zestawie znajduje się klucz szkoleniowy dla dziecka imitujący tryb pediatryczny w defibrylatorze FR3 AED. AED Trainer 3 wydaje użytkownikowi takie same polecenia jak prawdziwy defibrylator Philips Heartstart FR3. Posiada 8 wbudowanych scenariuszy zdarzeń, jednak użytkownik może konfigurować parametry scenariusza według własnych potrzeb. Dzięki systemowi Laerdal LINK Technology aparat Laerdal AED Trainer 3 może ustalić czy elektrody defibrylacyjne zostały poprawnie przyklejone. Defibrylator będzie informował o złym kontakcie elektrod, aż zostaną umieszczone we właściwych miejscach. AED Trainer 3 wyposażony jest w przenośny futerał z funkcją automatycznego włączania. Elektrody są wstępnie podłączone, by zoptymalizować czas reakcji. W zestawie znajduje się klucz szkoleniowy niemowlęcia/dziecka imitujący tryb pediatryczny w defibrylatorze AED. Urządzenie jest zasilane na 4 baterie AA oraz posiada wskaźnik zużycia baterii. W zestawie pilot zdalnego sterowania, który pozwala na sterowanie funkcjami defibrylatora.

 

Dodatkowe, darmowe pozycje Black Friday RESCUE & TRAINER:

Panel Skillguide do manekinów Little Anne QCPR Laerdal to mały, przenośny monitor, na który trafiają dane dotyczące parametrów działań podejmowanych podczas treningu RKO. Urządzenie korzysta z technologii QCPR zainstalowanej w manekinie, aby wyświetlać informacje o tempie i głębokości ucisków, a także o relaksacji klatki piersiowej oraz o poprawności wykonywanych wdechów ratowniczych. Informacje te podawane są w czasie rzeczywistym ukazując te parametry w danym momencie, a po zakończeniu szkolenia również w formie podsumowania. Trening podczas którego uzyskuje się informację zwrotną w czasie rzeczywistym jest wysoce efektywny, ponieważ zmniejsza ilość błędów i pozwala korygować je na bieżąco, dzięki czemu unikamy niebezpieczeństwa utrwalania ich podczas treningu.

Ilustrowane zakładki wykonane z papieru kredowego umożliwią szybką powtórkę wiadomości nabytych na szkoleniu z pierwszej pomocy. Najważniejsze informacje zebrane są na obu stronach zakładki w sposób estetyczny i czytelny (50 sztuk).

 

 

Gotowe realizacje

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium