ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

TRAUMA KIT Apteczka Modułowa (E) - Ewakuacja

Cena brutto: 168,51 zł 168.51
brutto

Zestaw EWAKUACYJNY to absolutna nowość na polskim rynku. W prosty sposób umożliwia szybką i bezpieczną ewakuację do 10ciu osób ze strefy zagrożenia.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: Wkrótce w sprzedaży
ilość szt
faktura z terminem

Opis

TRAUMAKIT Apteczka Modułowa (E) Ewakuacja

Zestaw EWAKUACJA to absolutna nowość na polskim rynku. To gotowy pakiet elementów ułatwiających szybką i sprawną ewakuację w sytuacji nagłego zagrożenia. Zawiera unikalny pas ewakuacyjny umożliwiający sprawne przemieszczanie się do 10 osób w warunkach utrudnionej widoczności.

 

W skład zestawu wchodzą:

  • Kamizelka odblaskowa z oznaczeniem – 1 szt.
  • Taśma ewakuacyjna – dorosły – 1 szt.
  • Folia NRC (koc termiczny) – 4 szt.

ABSOLUTNA NOWOŚĆ

Zestaw ewakuacyjny umożliwia sprawną i spokojną ewakuację do 10 osób ze strefy zagrożenia. Na specjalne zamówienie możliwe jest przygotowanie zestawu dla małych dzieci. Wzbogacony jest on w taśmę ewakuacyjną ze specjalnymi klamerkami na ręce dzieci oraz kody obrazkowe, co zarówno uspokoi dzieci, jak i pomoże wychowawcy do szybkiego policzenia podopiecznych. Taśmy mają możliwość łączenia między sobą, dzięki czemu można je wydłużać w zależności od potrzeb. Dodatkowo dołączona jest kamizelka odblaskowa ze specjalnym oznaczeniem, co ma być pomocne zarówno dla zespołów ratownictwa, jak i ułatwiać dzieciom skupienie się na tym kogo mają się słuchać żeby bezpiecznie wyewakuować się do strefy bezpiecznej.

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


  1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
  2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
  3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

  1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
  2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
  3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium