ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112
Blog kategorie
Wybierz kategorie
Abonament AED 0
Dzierżawa AED

 

Nie chcesz inwestować w zakup AED? Wolisz usługę sprawnego urządzenia w abonamencie? Ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie! Wynajmij od nas AED wraz z akcesoriami oraz pakietem usług serwisowych za stałą miesięczną opłatę i nie martw się więcej o to czy spełniasz obowiązujące standardy bezpieczeństwa w Twoim przedsiębiorstwie. Przewidzieliśmy różne warianty, od najprostszych – dla klientów, którzy ze względu na specyfikę działalności nie wymagają rozbudowanej ochrony pracowników, po wielowymiarowe usługi łączące zaopatrzenie w sprzęt ze specjalistycznymi szkoleniami ekip pracowniczych.

  

Oferujemy różne modele defibrylatorów, systemów montażowych (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne), akcesoriów, oznaczeń AED. Dysponujemy także wyposażeniem sprzętowym takim jak apteczki, plecaki i torby medyczne, tablice BHP. W naszych pakietach ofertę sprzętową łączymy ze szkoleniami dla pracowników, co w sumie stanowić ma kompleksowy system reagowania w sytuacjach nagłych.

 

W ramach abonamentu dostarczymy sprzęt, przeszkolimy z jego użycia i będziemy monitorować stan Twojego AED, przypominając o wszystkich zaplanowanych szkoleniach i koniecznych działaniach, dając Twojej firmie 100% bezpieczeństwa przy zerowym obciążeniu dla Twojej załogi. My zadbamy o to, aby wszystko działało jak należy i aby każdy czuł się bezpiecznie.

 

Jeśli nadal się wahasz, zadzwoń albo napisz do nas. Chętnie doradzimy i dobierzemy odpowiedni pakiet. Na życzenie możemy również przeprowadzić precyzyjny audyt bezpieczeństwa aby skomponować usługę tak, by jak najdokładniej odpowiadała potrzebom i specyfice Twojego środowiska pracy.

 

 

KONTAKT

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium