KONTAKT

Nasze biuro znajduje się pod adresem:
ul. Sokołowska 47C, 05-806 Sokołów/k. Warszawy

 

Dane kontaktowe:

telefon: 604 887 112
mail: sklep@aedmax24.pl

Pracujemy codziennie (poniedziałek – piątek) w godzinach 9.00 – 17:00 (odbiory osobiste 9.00-16.00)

 

AEDMAX.PL

Wyposażamy firmy, instytucje oraz miejsca użyteczności publicznej w najwyższej jakości defibrylatory AED oraz wdrażamy programy dostępu do wczesnej defibrylacji (PAD).

Działamy nieustannie od 10 lat współpracując z ratownikami, strażakami, pielęgniarzami oraz specjalistami ds. technologii.

TRAUMAKIT.PL

Produkujemy apteczki modułowe we współpracy ze specjalistami, przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

Każdy tworzony przez nas produkt jest istotną częścią kompletnego systemu. 

Sprzedajemy bez pośredników, co gwarantuje korzystną cenę produktu premium.

RESCUEHOUSE.PL

Rescue House tworzy zespół specjalistów zaangażowanych w dostarczanie najwyższej jakości usług szkoleniowych skoncentrowanych na pierwszej pomocy.

Tworzymy nową jakość w nauczaniu, stosując nowoczesną dydaktykę oraz autorskie programy szkoleniowe. 

Oferujemy szkolenia dla firm oraz instytucji, kursy instruktora pierwszej pomocy, jak również e-learning.

 

AEDMAX.PL to zespół zaangażowanych profesjonalistów, którzy z pasją i doświadczeniem współpracują przy wdrażaniu programu dostępu do wczesnej defibrylacji (PAD). Nasza ekipa składa się z ratowników, strażaków, pielęgniarek oraz specjalistów ds. technologii, którzy mają bogate doświadczenie w wyposażaniu w defibrylatory różnych instytucji i firm.

Dzięki szerokiej ofercie oraz skupieniu na potrzebach klientów, jesteśmy w stanie dostarczyć najbardziej efektywne rozwiązania ratujące życie.

Opiera się na dogłębnym zrozumieniu oczekiwań i potrzeb klienta, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksowe rozwiązania dopasowane do każdej sytuacji.

Jesteśmy także zespołem instruktorów i trenerów, którzy przeszkolili już ponad 100 tys. osób w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

Pasja i chęć ciągłego podnoszenia jakości dostarczanych usług, pozwala nam przekazywać wiedzę na temat pierwszej pomocy oraz budować społeczeństwo świadome, odpowiedzialne i gotowe do ratowania ludzkiego życia.

Nasza praca przynosi realne efekty w postaci akcji ratowniczych zakończonych sukcesem - ocaleniem życia. Wybierając AEDMAX.PL, wybierasz nie tylko sprzęt ratujący życie, ale także doświadczony i zaangażowany zespół, który zawsze pomoże Ci w potrzebie.

  

Szczegółowe dane firmowe:
AEDMAX.PL Sp. z o.o., ul. Sokołowska 47C, 05-806 Sokołów, NIP 5223118942, REGON 369793658, KRS 0000723876

zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie XVIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego 

 

Zwroty i reklamacje:

Zwroty i reklamacje prosimy wysyłać na adres mailowy: sklep@aedmax24.pl oraz korespondencyjny ul. Sokołowska 47C, 05-806 Sokołów/k. Warszawy

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zadzwoń do nas! 604 887 112
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium