ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112
Defibrylatory Dla Służb

AED dla służb

defibrylatory dla służb, AEDMAX24

Wiemy, co to znaczy potrzebować oparcia w sprzęcie w każdej sytuacji.


Dostarczamy AED dla służb publicznych: dla Straży Pożarnej, zespołów medycznych, Policji, GOPRu, WOPRu i innych. Są to środowiska przeszkolone z używania automatycznych defibrylatorów i mające wobec nich szczególne wymagania. Bardzo istotną dla nich właściwością jest wytrzymałość i trwałość urządzenia. Również i tu nasza oferta sprawdza się i jest ceniona.


Dowiedz się więcej: Case study - Służby

Wybierają nas nie tylko służby, ale również organizacje wspierające je poprzez zakup wyposażenia, takie jak Fundacja WOŚP, która kupując sprzęt, kieruje się przede wszystkim jego wysoką jakością.


Na szczególne podkreślenie zasługuje zwłaszcza nasza współpraca z Ochotniczą Strażą Pożarną, która samodzielnie oraz poprzez swój Związek wielokrotnie dokonywała zamówień naszego sprzętu. Opiera się ona nie tylko na powstałym przez ten czas zaufaniu, ale przede wszystkim na docenieniu niezawodności oferowanych przez nas rozwiązań.


Mamy szeroką ofertę tak samych AED, które spełniają najwyższe wymogi wytrzymałościowe i użytkowe, jak i wspierających je rozwiązań przechowywania i transportu. Widzieliście kapsuły przy remizach, które po otwarciu uruchamiają syrenę jednostki – to nasz sprzęt. Widzieliście walizki, po których można jeździć ciężarówką, i które unoszą się na wodzie bezpiecznie przechowując w sobie AED – mamy je w asortymencie. Cały czas poszerzamy naszą wiedzę i bazę produktów, bo wiemy, że dzięki temu Wy możecie skuteczniej nieść pomoc.

Sprawdź ofertę sklepu online!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium