ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112
hs1slimbokiem.jpg
  • promocja

Defibrylator Philips HS1 Slim

Cena brutto: 4 298,40 zł 4 752,00 zł 4298.40
brutto

Defibrylator Philips HeartStart HS1 w torbie Slim służy do przeciwdziałania skutkom nagłego zatrzymania krążenia. Jest mały, lekki, prosty w obsłudze i niezawodny, jego parametry spełniają wszystkie współczesne wymagania. Urządzenie zostało wyposażone w funkcję poleceń głosowych, które krok po kroku prowadzą osobę udzielającą pomocy przez wszystkie czynności ratujące życie, dzięki czemu udzielanie pomocy jest mniej stresujące. Posiada 8-letnią gwarancję.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt
negocjuj cenę
Nie wiesz jakie AED wybrać? Przeczytaj nasz poradnik

Opis

Defibrylator Philips HeartStart HS1 w torbie Slim

Philips HeartStart HS1 to automatyczny defibrylator dedykowany do użytku w przestrzeni publicznej, biurach, hotelach, szkołach, sklepach, itp. Znajduje się również na wyposażeniu służb ratunkowych, które szczególnie cenią sobie jego interfejs i prostotę obsługi oraz dostosowywanie poleceń głosowych do tempa działania ratownika. HS1 cechuje niezwykle efektywne połączenie lekkości i solidności konstrukcji. Został zaprojektowany w oparciu o liczne badania użytkowe, dzięki czemu doskonale sprawdza się w działaniu, realnie wspierając nawet niewyszkolone osoby podejmujące akcję ratowniczą. Urządzenie jest umieszczone w torbie transportowej SLIM obszytej Cordurą®. Torba posiada jedną komorę główną (bez miejsca na dodatkowe akcesoria takie jak zapasowa kaseta z elektrodami i bateria – co odróżnia ją od torby STANDARD). Wewnątrz znajduje się przezroczysta kieszonka mieszcząca skróconą instrukcję obsługi defibrylatora. Torba zamykana jest na zamek błyskawiczny i ma wygodny uchwyt w górnej części. Osłonięty plastikiem okrągły otwór na froncie umożliwia podgląd diody sygnalizującej status AED. Wyposażona jest także w specjalne otwory w miejscu głośnika wbudowanego w defibrylator, pozwalające usłyszeć sygnały alarmowe. Torba posiada 24-miesięczną gwarancję.


W skład zestawu wchodzą:

  • defibrylator terapeutyczny Philips HeartStart HS1
  • torba transportowa do defibrylatora Philips Heartstart HS1 w wersji Slim
  • jedna para elektrod terapeutycznych dla dorosłych do defibrylatora Philips HeartStart HS1
  • bateria litowo-manganowa do defibrylatora Philips HeartStart FRx/HS1 M5070A


Akcesoria dodatkowe:

 

INTUICYJNA OBSŁUGA
INTUICYJNA
OBSŁUGA
ZINTEGROWANE ELEKTRODY
ZINTEGROWANE
ELEKTRODY
LEKKI
NIEZWYKLE
LEKKI
POJEMNA BATERIA
POJEMNA
BATERIA

OSZCZĘDNOŚĆ UŻYTKOWANIA

Defibrylator HS1 posiada trzy tryby użytkowania - nie ma potrzeby zakupu trzech różnych urządzeń:

  • Tryb terapeutyczny - dedykowany udzielaniu pomocy osobom dorosłym.
  • Tryb szkoleniowy - umożliwiający przeprowadzanie szkolenia, dzięki czemu nie trzeba kupować osobnych trenażerów. Wystarczy zestaw treningowy podłączony do terapeutycznej wersji Philips HS1, żeby zmienić aparat w wersję szkoleniową.
  • Możliwość defibrylacji u dzieci poniżej 8 lat (25 kg) tym samym urządzeniem po zainstalowaniu specjalnych elektrod SMART Pads do defibrylacji niemowląt i dzieci AED. Defibrylator automatycznie przełącza się w tryb pediatryczny charakteryzujący się niższą energią oraz instruktażem RKO dostosowanym do małych pacjentów.

PROSTY W OBSŁUDZE

Aby uruchomić defibrylator, wystarczy pociągnąć zielony uchwyt. Po włączeniu urządzenia jasne polecenia głosowe w spokojny sposób prowadzą osobę udzielającą pomocy przez cały proces – od przyklejenia obu elektrod na ciele pacjenta, przez wykonanie defibrylacji, aż do rozpoczęcia i prowadzenia resuscytacji krążeniowo - oddechowej. Udzielane są również wskazówki dotyczące częstości i głębokości uciśnięć klatki piersiowej oraz wykonywania oddechów ratunkowych.

INTUICYJNY

Defibrylator AED Philips HS1 został skonstruowany w sposób ułatwiający obsługę osobom, które nie miały wcześniej do czynienia z tego typu urządzeniami. Grafiki i podawane informacje są czytelne i zrozumiałe, dzięki czemu w każdym momencie osoba udzielająca pomocy wie, co należy robić.

INTELIGENTNY

Szczegółowe polecenia głosowe prowadzą osobę udzielającą pomocy przez obsługę defibrylatora w trakcie akcji ratowniczej dostosowywane są do etapu na jakim znajduje się użytkownik – ratownicy nie muszą czekać na kolejne komendy urządzenia, a także nie są przez nie wyprzedzani dzięki czemu akcja jest sprawna i mniej stresująca. Wyposażony w algorytm SMART określa, czy wykonanie defibrylacji jest zalecane.

WSPIERAJĄCY

Urządzenie prowadzi instruktaż resuscytacji osób dorosłych przez całą akcję ratunkową. Podstawowe słowne instrukcje dotyczą ułożenia rąk, wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej, wykonywania oddechów ratowniczych czy głębokości i częstotliwości uciśnięć klatki piersiowej wydawane są przez defibrylator po naciśnięciu migającego niebieskiego przycisku “i”.

IMPULS

HS1 jest gotowy do defibrylacji już w 8 sekund od zakończenia RKO! Używa najbardziej skutecznego i bezpiecznego impulsu defibrylacyjnego o energii w przedziale 150-160 dżuli, którego efektywność została potwierdzona w ponad 40 recenzowanych publikacjach.

BATERIA

Bateria nie jest przeznaczona do ładowania. Stan poziomu naładowania baterii jest sprawdzany automatycznie podczas codziennych auto-testów. Jej pojemność pozwala na wykonanie 200 wyładowań pełną energią lub 4 godziny ciągłej pracy aparatu AED. Producent udziela na nią 4-letniej gwarancji od daty instalacji.

PROSTA KONSERWACJA

Czynności konserwacyjne defibrylatora HeartStart są wyjątkowo łatwe do wykonania. Defibrylator codziennie wykonuje auto-test. Ponadto, auto-test po wprowadzeniu baterii jest wykonywany każdorazowo po instalacji w urządzeniu baterii. Funkcje automatycznych testów wbudowane w defibrylator eliminują konieczność jakiejkolwiek ręcznej kalibracji.

LEKKI I KOMPAKTOWY

AED Philips HS1 waży zaledwie 1,5 kg. Dostarczany jest w wygodnej, płaskiej torbie lub w szczelnej i niezwykle wytrzymałej skrzynce PELI™. Jego gabaryty i waga są niepodważalnym atutem, gdy urządzenie ma być transportowane. Parametry fizyczne Wielkość 7 cm x 19 cm x 21 cm (gł. x wys. x szer.)

PRZECHOWYWANIE DANYCH W DEFIBRYLATORZE

Dane z ostatniego użycia defibrylatora HeartStart do celów medycznych są automatycznie zapisywane w wewnętrznej pamięci urządzenia. Zachowane dane można w prosty sposób przenieść do komputera z zainstalowaną aplikacją pakietu HeartStart Event Review firmy Philips.

UWAGA: z defibrylatorem HeartStart firmy Philips należy stosować wyłącznie akcesoria zatwierdzone do użytku przez firmę Philips. Podłączenie niezatwierdzonego akcesorium może spowodować niewłaściwe działanie defibrylatora HeartStart. Korzystanie z uszkodzonego lub przeterminowanego sprzętu lub akcesoriów może spowodować niewłaściwe działanie defibrylatora HeartStart HS1 i/lub wystąpienie obrażeń ciala pacjenta lub użytkownika.

 

Dane techniczne

Dane techniczne

Parametry fizyczne AED
Poziom ochrony IP
poniżej IP 54
Odporność na upadki
1,0 m
Potwierdzone bezpieczeństwo defibrylacji na mokrych i metalowych powierzchniach
TAK
Waga urządzenia z baterią i elektrodami
1,5 kg
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.)
19 cm x 21 cm x 7 cm
Zakres temperatury pracy
od 0°C do 50°C
Zakres temperatury długotrwałego przechowywania (powyżej 7 dni)
od 10°C do 43°C
Parametry użytkowe
Standardowy okres gwarancji producenta na AED
8 lat
Badania kliniczne
TAK
Interaktywny panel graficzny
NIE
Wyświetlacz
NIE
Czas od zakończenia RKO do gotowości do wyładowania
8 sekund
Instrukcja prowadzenia RKO
TAK
Dostosowywanie głośności poleceń do otoczenia
NIE
Dostosowanie tempa komend do działań ratownika
TAK
Sposób uruchamiania modułu pediatrycznego
zmiana elektrod na pediatryczne
Informacja zwrotna o jakości prowadzonych uciśnięć
NIE
Metronom
TAK
Funkcja szkoleniowa
TAK (zestaw szkoleniowy)
Sposób komunikowania statusu
Migająca zielona dioda
Zmiana języka poleceń głosowych
NIE
Częstotliwość autotestów
codziennie
Komunikacja z urządzeniem
IRDA – port podczerwieni
Czynności po użyciu urządzenia w akcji ratowniczej
Wymiana elektrod
Wersja treningowa urządzenia
TAK
Parametry elektrod
Okres przydatności elektrod
min. 24 miesiące
Uniwersalne elektrody dla dzieci i dorosłych
NIE
Kompatybilne z defibrylatorem manualnym
NIE
Detekcja wyschniętych elektrod
TAK
Parametry baterii
Okres gwarancji producenta na baterię
48 miesięcy od daty instalacji
Ilość defibrylacji maksymalną energią
200
Sposób zasilania urządzenia
bateria litowo- manganowa

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium