ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112
Zestaw_szkoleniowy_HS1_1
  • promocja

Zestaw szkoleniowy Philips HS1

Cena brutto: 393,60 zł 430,50 zł 393.60
brutto

Zestaw szkoleniowy do defibrylatora Philips HeartStart HS1 pozwala na prowadzenie nauki na terapeutycznej wersji defibrylatora. Defibrylator przełącza się w tryb szkoleniowy po podłączeniu elektrod treningowych, dzięki czemu nie ma konieczności posiadania osobnego urządzenia do prowadzenia szkoleń.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

Zestaw szkoleniowy do Defibrylatora Philips HeartStart FRx

Dołączona do zestawu specjalna mata umożliwia w realistyczny sposób przeprowadzić scenariusz szkoleniowy. Każde opakowanie elektrod szkoleniowych zawiera parę wielorazowych, samoprzylepnych elektrod w kasecie ze zintegrowanym kablem i złączem.


W skład zestawu szkoleniowego wchodzą:

  • żelowe elektrody treningowe HeartStart Training Pads II w kasecie
  • specjalna mata imitująca poszkodowanego
  • szczegółowa instrukcja wraz z opisem scenariuszy szkoleniowych


Akcesoria dodatkowe:

OSZCZĘDNOŚĆ

Zestaw szkoleniowy przeznaczony do modelu defibrylatora HeartStart Frx pozwala włączyć tryb szkoleniowy na urządzeniu terapeutycznym. Dostępność dwóch różnych trybów w jednym urządzeniu - terapeutycznego bądź szkoleniowego pozwala zaoszczędzić pieniądze. Nie ma potrzeby kupowania dodatkowego urządzenia wykorzystywanego jedynie do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej z użyciem defibrylatora AED.

INTELIGENTNE PRZEŁĄCZANIE TRYBÓW

Defibrylator automatycznie zidentyfikuje podłączone elektrody szkoleniowe i od razu przełączy defibrylator w tryb szkoleniowy. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania - zastosowania do ćwiczeń prawdziwego urządzenia, kursant bardziej wiarygodnie niż w przypadku użycia innych urządzeń przećwiczy wykonywanie defibrylacji (bez podawania napięcia).
UWAGA: Przechowywanie defibrylatora zaleca się wraz z kompletem elektrod terapeutycznych oraz z włożoną baterią. Dzięki temu urządzenie będzie gotowe do użytku i będzie mogło przeprowadzać codzienny autotest. Elektrody szkoleniowe należy przechowywać w innym miejscu niż defibrylator, aby nie doszło do pomyłki w razie akcji ratunkowej.

KOMPLETNOŚĆ

Poza zestawem szkoleniowym dla defibrylatora HeartStart HS1 i samego defibrylatora nic więcej nie jest potrzebne aby przeprowadzić trening - nawet fantom! Dzięki załączonej macie imitującej poszkodowanego można prowadzić szkolenie z użyciem defibrylatora bez konieczności zakupu manekina. Takie rozwiązanie jest szczególnie polecane osobom, które potrzebują mieć pomoce szkoleniowe w niewielkim rozmiarze.

EKONOMICZNY W UTRZYMANIU

Zestaw szkoleniowy pozwoli do perfekcji wyćwiczyć reagowanie w przypadku nagłego zatrzymania krążenia, ponieważ trwałość elektrod pozwala na przeprowadzenie około 100 cyklów szkoleniowych. W przypadku zużycia nie jest konieczna wymiana całego zestawu – wystarczy jedynie wymienić elektrody.

 

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium