Darmowa dostawa od 500 zł

Darmowa usługa przypomnień

Dostępne finansowanie

Zadzwoń +48 660 860 112

Defibrylator szkoleniowy Defibtech Lifeline

Cena brutto: 2 656,80 zł 2656.80
brutto

Defibrylator szkoleniowy Defibtech to symulator AED – szkoleniowe urządzenie odpowiadające wyglądem i komunikatami terapeutycznemu defibrylatorowi Defibtech Lifeline. W przeciwieństwie do wersji terapeutycznej, AED szkoleniowy nie może dostarczyć impulsu defibrylacyjnego, ale dzięki podobieństwu i wgranym scenariuszom pozwala na efektywne szkolenie się z postępowania w sytuacji nagłej z wykorzystaniem AED.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: zapytaj o dostępność
ilość szt
faktura z terminem

Opis

Defibrylator Defibtech AED Lifeline szkoleniowy

Defibrylator szkoleniowy Defibtech służy do odbywania ćwiczeń z użycia AED. Wyglądem i sposobem komunikowania poleceń odpowiada defibrylatorowi terapeutycznemu Defibtech Lifeline, z tą różnicą, że w wersji szkoleniowej gumowane elementy obudowy są koloru czerwonego, nie czarnego. Trenażer ten nie może wyzwolić impulsu defibrylacyjnego – jego przeznaczenie jest wyłącznie szkoleniowe. W zestawie z AED szkoleniowym sprzedawane są: akumulator wraz z ładowarką, elektrody treningowe oraz pilot do zdalnego sterowania.

"

"

Dane techniczne

Dane techniczne

PARAMETRY FIZYCZNE AED
Waga urządzenia z baterią i elektrodami
1,9 kg
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.)
22 cm x 30 cm x 7 cm
PARAMETRY UŻYTKOWE AED
Wyświetlacz
NIE
Zmiana języka poleceń głosowych
NIE
Sposób włączania urządzenia
przycisk/pilot
Ilość scenariuszy
10
Sposób sterowania
pilot
PARAMETRY AKCESORIÓW
Rodzaj zasilania
dedykowany akumulator

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


  1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
  2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
  3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

  1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
  2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
  3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium