ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Defibrylator szkoleniowy Zoll AED Plus II

Cena brutto: 2 686,00 zł 2686.00
brutto

Defibrylator Zoll AED Plus Trainer 2 to szkoleniowy defibrylator odpowiadający wyglądem defibrylatorowi terapeutycznemu Zoll AED Plus. Został wyposażony w elektrody CPR-D Demo wyposażone w czujnik głębokości i częstości ucisku pozwalający na uzyskiwanie informacji zwrotnej o jakości prowadzonego RKO w czasie rzeczywistym. 

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
ilość szt
faktura z terminem

Opis

Defibrylator szkoleniowy Zoll AED Plus Trainer II

CZYTELNA POMOC

AED Plus Trainer 2 prowadzi kursanta na trzy różne sposoby:

  • za pomocą komend głosowych
  • za pomocą komend tekstowych
  • za pomocą kolejno podświetlanych piktogramów

Osoba udzielająca pomocy jest na bieżąco informowana o czynnościach, które powinna wykonać. AED PLUS to jedyny aparat kontrolujący poprawność wykonywanych czynności ratunkowych (częstotliwość ucisków klatki piersiowej, głębokość ucisku).

EKONOMIA UŻYTKOWANIA

Defibrylator szkoleniowy został tak skonstruowany, aby można było z niego korzystać przez długi czas bez konieczności wymiany urządzenia i większości elementów. Dzięki wymiennym nakładkom żelowym możliwe jest wielokrotne zastosowanie elektrod w trakcie szkoleń.

WYGODA STEROWANIA

Defibrylator ma zaprogramowane 4 gotowe scenariusze pracy, ale pozwala także na stworzenie własnego. Można nim sterować za pomocą różnych elementów np funkcją informacji zwrotnej Real CPR Help lub bezprzewodowym pilotem dołączonym do zestawu. Pilot pozwala na wybór scenariusza szkolenia oraz sterowanie jego przebiegiem (zatrzymywanie, wznawianie, kontrola komunikatów).

Dane techniczne

Dane techniczne

PARAMETRY FIZYCZNE AED
Waga urządzenia z baterią i elektrodami
2,2 kg
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.)
13,3 cm x 24,1 cm x 29,2 cm
PARAMETRY UŻYTKOWE AED
Gwarancja
12 miesięcy
Wyświetlacz
TAK (tekstowy)
Zmiana języka poleceń głosowych
NIE
Sposób włączania urządzenia
przycisk
Ilość scenariuszy
4
Sposób sterowania
pilot
PARAMETRY AKCESORIÓW
Trwałość elektrod
(co 10 cykli wymiana podkładek żelowych
Rodzaj zasilania
4x bateria R20

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


 1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
 2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
 3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

 1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
 2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
 3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium