Darmowa dostawa od 500 zł

Darmowa usługa przypomnień

Dostępne finansowanie

Zadzwoń +48 660 860 112

Elektrody terapeutyczne Cardiac Science G5 CPR dla dorosłych

Cena brutto: 770,00 zł 770.00
brutto

Samoprzylepne elektrody dla dorosłych do defibrylatora Cardiac Science Powerheart G5. Posiadają czujnik uciśnięć klatki piersiowej informujący o tempie oraz głębokości ucisku  zalecając ratownikowi ewentualne korekty. Czytelne obrazki wskazują miejsca ich poprawnego przyklejenia. Elektrody są jednokrotnego użycia., ich okres trwałości wynosi 2 lata.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni roboczych
ilość szt
faktura z terminem

Opis

Elektrody Cardiac Science G5 CPR

Elektrody dla dorosłych do defibrylatora Powerheart G5 posiadają specjalistyczny czujnik uciśnięć klatki piersiowej ułatwiający udzielanie pomocy poszkodowanym z NZK. Czujnik mierzy tempo oraz głębokość wykonywanych uciśnięć klatki piersiowej podpowiadając czy tempo ucisków jest poprawne oraz czy ich głębokość jest odpowiednia. W urządzeniu można zaprogramować jeden z dwóch protokołów: RKO z wykonywaniem oddechów ratowniczych lub uciśnięcia klatki piersiowej bez wykonywania oddechów. Elektrody nie są spolaryzowane dzięki czemu mogą być przyklejone we wskazanych miejscach w dowolnej kombinacji.

LEPSZA JAKOŚĆ RESUSCYTACJI

Elektrody wyposażono w specjalny moduł, który wspiera osobę udzielającą pierwszej pomocy. Moduł instruuje czy prowadzone RKO jest prawidłowe - mierzy tempo i głębokość ucisków. W przypadku ucisków zbyt słabych, zbyt mocnych lub w nieprawidłowym tempie moduł odpowiednio poinstruuje ratownika poprawiając resuscytację. Wpływa to korzystnie na jakość resuscytacji i zwiększa szanse udzielenia skutecznej pomocy ratowanej osoby.

DOWOLNA KOMBINACJA PRZYKLEJANIA

Elektrody zostały tak zaprojektowane, aby można je było w łatwy i szybki sposób prawidłowo umieścić ją na klatce piersiowej poszkodowanego. Elektrody nie są spolaryzowane dzięki czemu mogą być przyklejone we wskazanych miejscach w dowolnej kombinacji.

ŁATWA WYMIANA

Elektrody są jednorazowego użytku, oznacza to, że po akcji ratunkowej trzeba zastąpić je nową parą. Elektrody wymienia się intuicyjnie - kabel elektrod można podłączyć do gniazda tylko w jeden właściwy sposób, więc nadają się do samodzielnej wymiany.

 

Dane techniczne

Dane techniczne

PARAMETRY ELEKTROD
Okres przydatności
do 24 miesięcy
Uniwersalne elektrody dla dzieci i dorosłych
NIE
Okres gwarancji producenta
brak

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


  1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
  2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
  3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

  1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
  2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
  3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium