ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112
Elektrody_do_zestawu_szkoleniowego_FRx_2
  • promocja

Elektrody wymienne do zestawu szkoleniowego Philips FRx

Cena brutto: 153,75 zł 159,90 zł 153.75
brutto

Elektrody szkoleniowe wielorazowego użytku przeznaczone do zestawu szkoleniowego FRx umożliwiają przeprowadzenie szkolenia z użyciem defibrylatora HeartStart FRx. Podłączenie elektrod szkoleniowych automatycznie aktywuje tryb szkoleniowy defibrylatora.

 

UWAGA: Jest to część wymienna do zestawu szkoleniowego, który jest podstawą do użycia defibrylatora Philips FRx w trybie treningowym. Same elektrody nie pozwalają na użycie trybu szkoleniowego! Aby użyć tego trybu należy zaopatrzyć się w zestaw szkoleniowy.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

Elektrody szkoleniowe zastępcze do Defibrylatora Philips HeartStart FRx

Każde opakowanie elektrod szkoleniowych zawiera parę wielorazowych, samoprzylepnych elektrod ze zintegrowanym kablem i złączem. Na każdej elektrodzie znajduje się infografika informująca o tym, w jaki sposób umieścić je na ciele poszkodowanego.

EKONOMICZNE W UTRZYMANIU

Już jeden komplet elektrod szkoleniowych pozwoli do perfekcji wyćwiczyć reagowanie w przypadku nagłego zatrzymania krążenia, ponieważ trwałość elektrod pozwala na przeprowadzenie około 100 cyklów szkoleniowych. W przypadku zużycia nie jest konieczny zakup całego zestawu szkoleniowego a jedynie samych elektrod.

 

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium