Darmowa dostawa od 500 zł

Darmowa usługa przypomnień

Dostępne finansowanie

Zadzwoń +48 660 860 112

Fantom Laerdal Little Junior QCPR

Cena brutto: 1 353,00 zł 1353.00
brutto

Little Junior QCPR to fantom przeznaczony do trenowania resuscytacji krążeniowo- oddechowej u dzieci, uzupełniony o moduł QCPR – innowacyjną technologię pozwalającą na kontrolowanie poprawności wykonywanego treningu w urządzeniu mobilnym dzięki bezpłatnej aplikacji.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni roboczych
ilość szt
faktura z terminem

Opis

Fantom Laerdal Junior QCPR jasna karnacja

Manekin Little Junior QCPR posiada wszystkie niezbędne elementy (odzwierciedlenie anatomii i fizjologii), aby zapewnić odpowiednią jakość szkolenia a dzięki informacji zwrotnej jeszcze bardziej zaangażować uczestników szkolenia w realistyczny trening podstawowych umiejętności z zakresu RKO.


W skład zestawu wchodzą:

  • Manekin Little Junior o jasnej karnacji, w rozpinanej bluzie
  • torba transportowa / mata treningowa
  • jedna część twarzowa
  • jedne wymienne drogi oddechowe
  • instrukcja obsługi

INFORMACJA ZWROTNA

Do tej pory oceny poprawnego wykonywania treningu RKO dokonywał wyłącznie instruktor i była uzyskiwana jedynie na podstawie obserwacji. Nowa wersja fantomu Little Junior QCPR pozwala na ciągłą kontrolę jakości wykonywanego treningu RKO poprzez technologię QCPR wykorzystywaną na urządzeniu mobilnym np. tablecie lub telefonie komórkowym. Jakość wykonywanych uciśnięć i wdechów ratowniczych, a co za tym idzie efektywność szkoleń zostaje znacznie zwiększona.

TECHNOLOGIA QCPR - POMOCNIK INSTRUKTORA

Dzięki aplikacji na tablet lub telefon instruktor jest w stanie śledzić jednocześnie pracę 6 osób wykonujących reanimację. Przejrzysty panel pokazuje, który z kursantów radzi sobie lepiej, a który potrzebuje dodatkowego wsparcia. Wyniki pracy kursantów pokazywane są w czasie rzeczywistym na tablecie, telefonie czy monitorze. Aplikacja wskazuje indywidualnie każdej osobie trenującej głębokość i tempo ucisków, całkowite zwolnienie ucisku klatki piersiowej, objętości oddechów, ilości ucisków i wentylacji.

REALISTYCZNA ANATOMIA

Manekin Junior QCPR marki Laerdal ma anatomicznie prawidłowe połączenia w jamie ustnej i nosowej, co pozwala na prowadzenie pełnej sekwencji resuscytacji krążeniowo-oddechowej z wykonywaniem oddechów ratowniczych. Fantom umożliwia uniesienia klatki piersiowej, odchylenie głowy, zaciśnięcie nosa, uniesienie podbródka i wyluksowanie żuchwy.

KONTROLA JAKOŚCI RKO

Wbudowany kliker pozwala usłyszeć to, czy uciśnięcia w trakcie RKO są wykonywane prawidłowo, sygnalizując osiągnięcie prawidłowej głębokości.

WYGODNA PIELĘGNACJA

Sprzątanie po szkoleniu jest łatwe dzięki łatwym do czyszczenia częściom zamiennym fantoma. Opatentowane rozwiązania i materiały firmy Laerdal zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić trwałość sprzętu szkoleniowego przez długie lata. Torba transportowa jest rozpinana na całej długości, dzięki czemu może służyć jako mata do ćwiczeń, ułatwiając organizację na miejscu pracy.

INTELIGENTNA PUNKTACJA I ATRAKCYJNE GRY

Dzięki zastosowaniu technologii QCPR możliwe jest udzielenie wskazówek dotyczących jakości wykonywanego RKO każdemu uczestnikowi szkolenia. Każda sesja treningowa może zostać zakończona nieformalną rywalizacją pomiędzy uczestnikami w postaci wesołego wyścigu ambulansów.


Fantom Little Junior QCPR właściwości:

 • Naturalna blokada dróg oddechowych (do ich udrożnienia konieczne jest odpowiednie odchylenie głowy).
 • Realistyczne rysy twarzy oraz ruchoma żuchwa
 • Klatka piersiowa unosząca się podczas sztucznego oddychania
 • Realistyczne wskaźniki (żebra, mostek) umożliwiające zlokalizowanie miejsca prawidłowego przyłożenia dłoni do ucisku
 • Dźwiękowe potwierdzenie prawidłowości wykonywanych ucisków („klik – klak”).
 • Realistyczne odczucie ucisku klatki piersiowej
 • Wentylacja bezprzyrządowa metodą usta-usta lub usta-nos
 • Torba służąca jednocześnie jako mata treningowa
 • Szybkie i wygodne w wymianie drogi oddechowe i części twarzowe

Linki do bezpłatnej aplikacji:

Little Anne QCPR Learner App voor Android (Google Play)
Little Anne QCPR Learner App voor iOS (Apple Store)
Little Anne QCPR Instructor App (dostępny tylko w Apple Store dla urządzeń iOS, aplikacja dla instruktora)

 

Okres gwarancji wynosi 24 miesiące.

Dane techniczne

Dane techniczne

PARAMETRY
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.)
55 cm x 20 cm x 25 cm
Waga
3,0 kg
Wymienna skóra klatki piersiowej
TAK
Wymienna skóra twarzy
TAK
Naturalna blokada dróg oddechowych
TAK
Ruchoma żuchwa
TAK
Sposób sygnalizowania prawidłowej głębokości uciśnięć
klik-klak
Informacja zwrotna o jakości prowadzonego RKO
TAK
Torba-mata w zestawie
TAK
Procentowy wynik poprawności prowadzonego RKO
TAK
Okres gwarancji
12 miesięcy

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


 1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
 2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
 3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

 1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
 2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
 3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium