Darmowa dostawa od 500 zł

Darmowa usługa przypomnień

Dostępne finansowanie

Zadzwoń +48 660 860 112

TRAUMA KIT Apteczka Modułowa (S) Stany Nagłe

Cena brutto: 135,00 zł 135.00
brutto

Apteczka zawiera wszelkie materiały i narzędzia potrzebne podczas udzielania pomocy w najczęściej występujących urazach oraz nagłych zachorowaniach. W tej części apteczki pozostawiono specjalne miejsce na umieszczenie ampułkostrzykawki z adrenaliną (epipena). Apteczka może funkcjonować samodzielnie lub jako jedna z części apteczki modułowej TRAUMAKIT.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt
faktura z terminem

Opis

TRAUMAKIT Apteczka Modułowa (S) Stany Nagłe

UNIWERSALNE ZABEZPIECZENIE

Apteczka zawierająca okłady, opatrunki, płuczkę i pozostałe narzędzia stosowane podczas udzielania pomocy stanowi idealne zabezpieczenie wymagających środowisk pracy, osób uprawiających sporty ekstremalne, jako zabezpieczenie imprez sportowych, masowych oraz wyjazdów w dużej grupie osób (obozy, kolonie, itp).

POMOC W STANACH NAGŁYCH

Skład apteczki został powiększony o glukozę, która szybko pomoże poszkodowanemu w sytuacji spadku cukru (spowodowanego np dużym wysiłkiem lub pominięciem posiłku). 8 tabletek jest w stanie poprawić formę nawet kilku osób z nagłym spadkiem poziomu cukru we krwi. Innowacją jest przygotowane miejsce pod ampułkostrzykawkę z adrenaliną, którą powinny mieć przy sobie osoby z silną reakcją alergiczną na pokarmy lub jad owadów. Warto zadbać o jej obecność podczas wyjazdów wakacyjnych, gdzie do najbliższego punktu medycznego może być daleko. Apteczka została wyposażona została także w płuczkę i opatrunki do oczu.

Skład modułu:

 • Rękawiczki jednorazowe nitrylowe „ L” – 2 pary
 • Tabletki dla cukrzyków Glukoza Dextro Energy Classic – 1 op.
 • Ogrzewacz do rąk Hot Pack – 2 szt.
 • Zimny okład Cold Pack – 1 szt.
 • Płuczka do oczu Plum Eye Wash 200 ml – 1 szt.
 • Opatrunek na oko – 2 szt.
 • Pinceta – 1 szt.
 • Worek z zamknięciem (amputacja) – 2 szt.
 • Światło chemiczne – 1 szt.
 • Spray chłodzący na urazy 130 ml – 1 szt.

PIERWSZA POMOC W NOCY

Apteczka została powiększona także o specjalistyczne narzędzie niezbędne podczas udzielania pomocy w trudnych warunkach, czyli o światło chemiczne, które świetnie oświetla miejsce wypadku lub udzielania pomocy w przypadku braku prądu. Jest niezastąpione podczas wszelkich wypraw poza miasto i może stanowić dodatkowe oświetlenie auta, roweru czy motocyklu. Światło chemiczne jest wyrobem jednorazowego użytku bardzo prostym w użyciu - aby doszło do reakcji chemicznej należy jedynie zgiąć rurkę. W wyniku delikatnego wstrząsu roztwory reagują ze sobą emitując światło. Reakcja jest w pełni bezpieczna, a w czasie procesu nie jest wytwarzana energia cieplna. Światła te są nietoksyczne, niezapalne.

Skład apteczki został przemyślany i stworzony przez doświadczonych ratowników medycznych w taki sposób, aby można było bez obaw nieść pomoc każdemu poszkodowanemu. Nowością jest przygotowane w apteczce miejsce na adrenalinę (w postaci epipena lub ampułkostrzykawki). Zawartość apteczki stanowi kompletne zabezpieczenie biwaków, wycieczek za miasto, obozów oraz aktywności sportowych. Apteczka stanowi niezależny produkt gotowy do użytku lub może być częścią apteczki modułowej.

 Dane techniczne:

 • EAN: 5904194010096
 • Wielkość: 22cm x 13cm x ok.9cm

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


 1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
 2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
 3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

 1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
 2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
 3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium