Darmowa dostawa od 500 zł

Darmowa usługa przypomnień

Dostępne finansowanie

Zadzwoń +48 660 860 112

TRAUMA KIT Apteczka Modułowa (T) – Taktyczny

Cena brutto: 629,00 zł 629.00
brutto

Moduł Taktyczny (T) został stworzony z myślą o osobach związanych z branżą wojskową, operatorami służb mundurowych, strzelców sportowych oraz właścicieli strzelnic. Ten moduł zawiera także opaskę uciskową CAT, najskuteczniejszą przy tamowaniu krwotoków. Dzięki modułowi każdy jest w stanie opatrzeć wiele urazów również bez doświadczenia medycznego.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt
faktura z terminem

Opis

TRAUMAKIT Apteczka Modułowa (T) Taktyczny

STWORZONY BY NIEŚĆ POMOC

Moduł zawiera zarówno typowe materiały opatrunkowe wysokiej klasy jak i elementy kluczowe dla przeżycia poszkodowanych, którzy ucierpieli w wyniku ran postrzałowych. Apteczka posiada opaskę uciskową CAT do tamowania krwotoków. Co ważne, zaproponowane elementy nie wymagają w zastosowaniu żadnych szczególnych pozwoleń czy umiejętności, dlatego każdy może z nich korzystać nawet osoba bez doświadczenia medycznego. Zestaw przewiduje miejsce na doposażenie dodatkowych elementów jak np. igły do odbarczania odmy prężnej.

POMOC W URAZACH KLATKI PIERSIOWEJ

W przypadku ran drążących klatki piersiowej, obecności odmy otwartej, z pomocą przychodzi opatrunek wentylowy BCS. Jego użycie jest proste i bezpieczne. Szybkie zabezpieczenie takiego urazu, niejednokrotnie decyduje o przeżyciu poszkodowanego.

SPRAWDZONY SCHEMAT DZIAŁANIA 

Apteczka zawiera przydatną instrukcję opisującą postępowanie według protokołu MARCHE, co ma na celu podniesienie efektywności niesienia pomocy. Ponadto opisane są w niej sposoby zabezpieczenia urazów w obrębie kończyn, klatki piersiowej, jak i stref przejściowych. Znalazły się też informacje o protokole MPHAATD i raporcie ATMIST.

Skład modułu:

 •         Rękawiczki jednorazowe nitrylowe „ L” – 2 pary
 •         Opaska zaciskowa CAT – 1 szt.
 •         Marker permanentny – 1 szt.
 •         Opatrunek indywidualny wodoszczelny typu W duży – 2 szt.
 •         Gaza skompresowana
 •         Folia NRC (koc termiczny) – 1 szt.
 •         Nożyczki ratownicze metalowe 19cm – 1 szt.
 •         Opatrunek wentylowy BCS – 1 szt.
 •         Celox Gauze Z-Fold 5ft – 1 szt.
 •         Lubrykant Optilube 5g
 •         Rurka np. 7.5 – 1 szt.

RÓŻNE POTRZEBY - RÓŻNE KONFIGURACJE

Stwórz swój punkt pierwszej pomocy z modułem Taktycznym lub wybierz jedno z naszych gotowych rozwiązań. LINK Pamiętaj że moduł Taktycznym stanowi samodzielny element, który możesz zabrać ze sobą na wycieczkę,  a także wszędzie gdzie uznasz, że istnieje realne zagrożenie wymagające zabezpieczenia. Zajrzyj i zobacz więcej rozwiązań apteczki modułowej TraumaKit. Zapoznaj się z naszym systemem TraumaKit  i wybierz konfigurację, która będzie najbardziej odpowiednia dla Ciebie oraz Twojej firmy.

Dane techniczne:

 • EAN: 5904194010034
 • Wielkość: 22cm x 13cm x ok.9 cm

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


 1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
 2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
 3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

 1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
 2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
 3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium