ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Tablica AED do kapsuły Rotaid - zewnętrzna

Cena brutto: 97,17 zł 97.17
brutto

Oznakowanie defibrylatora AED w postaci prostokątnej tablicy informacyjnej z półkolistym wycięciem do umieszczenia bezpośrednio ponad gablotą RotAid, w której znajduje się defibrylator. Tablica o wymiarach 475 x 396 mm przeznaczona do użytku zewnętrznego.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

Tablica Rotaid (dibond)

Prostokątna tablica informacyjna z półkolistym wcięciem w dolnej części została stworzona specjalnie jako oznaczenie defibrylatorów AED znajdujących się w okrągłych gablotach ROTAID. Wykonana z odpornego na warunki atmosferyczne dibondu (dwóch cienkich płyt aluminiowych połączonych rdzeniem polietylenowym). Na tablicy zostały umieszczone kolorowe oznaczenia. Wymiary tablicy: 47,5 cm x 39,6 cm. Grubość ok. 2mm.

CZYTELNA INSTRUKCJA

Tablica została opatrzona m.in międzynarodowy znak AED w kolorze zielonym, kolejnością postępowania w akcji ratunkowej tzw łańcuchem przeżycia (czerwone pole na tablicy) oraz informacjami tekstowymi o zawartości gabloty, trybie użycia i sposobie otwarcia gabloty.

JAKOŚĆ NA LATA

Tablica informacyjna została wykonana z wytrzymałego materiału - dibond o grubości 0,7 cm. Na tablicy zastosowano nadruk cyfrowy o wysokiej jakości z filtrami UV przeciwdziałającymi blaknięciu nadruku, gwarantujący jej estetyczny wygląd mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, na które będzie narażona.

 

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium