Darmowa dostawa od 500 zł

Darmowa usługa przypomnień

Dostępne finansowanie

Zadzwoń +48 660 860 112

Tabu ratownicze

Cena brutto: 19,00 zł 19.00
brutto

Gra karciana Tabu promująca kampanię edukacyjną #odemnie.

Wytłumacz graczom ze swojej drużyny hasła związane z pierwszą pomocą. Nie możesz jednak użyć słów zabronionych! Przykład? Opisz słowo "ambulans" nie używając jednocześnie "karetka", "ratownicy", "samochód", "auto" i "koła".

Gra przez zabawę przekazuje podstawowe informacje dotyczące udzielania pierwszej pomocy. Z  prostszymi hasłami poradzi sobie już uczeń młodszych klas podstawówki, niektóre jednak będą wyzwaniem nawet dla dorosłych! Wśród haseł m.in. defibrylacja, cukrzyca, tętno, hipotermia czy triage.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt
faktura z terminem

Opis

Tabu - Ratownicza gra zakazanych słów

Ilość osób: min. 4 graczy

Czas rozgrywki: 30 min

Cel gry: Sprawić, aby Twoja drużyna zgadła jak najwięcej słów!

Zasady: Twoja drużyna ma 2 minuty, aby odgadywać hasła znajdujące się na górze kart. Jednak sprawę utrudnia fakt, że do opisu tego hasła nie możesz użyć ani jednego słowa z wymienionych na liście pod hasłem. W trakcie opisywanie hasła listę słów zakazanych kontroluje osoba z drużyny przeciwnej. W przypadku użycia któregoś ze słów zakazanych musisz odrzucić kartę. Spiesz się i opisuj uważnie!

Czego nie wolno: gestykulować, używać słów zakazanych, używać liczby mnogiej, naśladować dźwięków, poddawać się!

Uwaga: Na odgadnięcie haseł Twoja drużyna ma tylko 2 minuty. Im więcej zdołacie zgadnąć, tym macie większą szansę na wygraną! Po dwóch minutach następuje kolej drużyny przeciwnej. Pamiętaj, aby kontrolować ich listę słów zakazanych.

  • Jeżeli użyjecie słowa zakazanego i odrzucicie kartę drużyna przeciwna otrzymuje punkt.
  • Każde odgadnięte słowo to 1 punkt.

Wygrywa drużyna, która zbierze więcej punktów. Powodzenia!

"

"

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


  1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
  2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
  3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

  1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
  2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
  3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium