Darmowa dostawa od 500 zł

Darmowa usługa przypomnień

Dostępne finansowanie

Zadzwoń +48 660 860 112

Elektrody terapeutyczne Lifepak CR2

Cena brutto: 408,24 zł 408.24
brutto

Elektrody do Lifepak CR2 mogą być stosowane przy udzielaniu pomocy zarówno dorosłym, jak również dzieciom. Specjalny przycisk znajdujący się na panelu defibrylatora pozwala na przełączenie protokołu defibrylacji na pediatryczny, bez konieczności wymiany elektrod na inne. Mają długi, bo aż czteroletni okres przydatności do użycia.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5-10 dni
ilość szt
faktura z terminem

Opis

Elektrody Physio Control Lifepak CR2

Elektrody do defibrylatora AED Physio Control Lifepak CR2 mogą być stosowane zarówno u dorosłych, jak również u dzieci. Oznaczone zostały czytelnymi grafikami aby ułatwić osobie udzielającej pomocy naklejenie ich we właściwy sposób na klatkę piersiową poszkodowanego. W tym samym celu kable elektrod wkomponowano w obudowę AED, aby do momentu ich użycia nie plątały się i nie przeszkadzały w obsłudze urządzenia. Pady elektrod mają żelowy podkład zapewniający doskonałą przyczepność i właściwe przewodzenie impulsu defibrylacyjnego. Termin ich przydatności wynosi 4 lata, co jest jednym z najdłuższych okresów przydatności elektrod wśród producentów AED.

Dane techniczne

Dane techniczne

PARAMETRY ELEKTROD
Okres przydatności
do 48 miesięcy
Uniwersalne elektrody dla dzieci i dorosłych
TAK
Długość przewodów
110 cm
Powierzchnia
82 cm kw.

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


  1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
  2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
  3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

  1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
  2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
  3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium