ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112
Klucz_pediatryczny_FRx
  • promocja

Klucz pediatryczny Philips FRx

Cena brutto: 286,20 zł 291,60 zł 286.20
brutto

Klucz pediatryczny do defibrylatora Philips HeartStart FRx do zastosowania z elektrodami SMART II i defibrylatorem Phililps HeartStart FRx pozwala w prosty sposób zmienić tryb działania defibrylatora dostosowany do potrzeb małych pacjentów. Przełączenie w tryb pediatryczny następuje automatycznie - po wprowadzeniu, klucz zmienia protokół defibrylacji i komunikaty instruujące ratownika, dostosowując je do poszkodowanych poniżej 8 roku życia (poniżej 25 kg).

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

Klucz pediatryczny do Defibrylatora Philips HeartStart FRx

EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE

Klucz pediatryczny umożliwia ratowanie dzieci poniżej 8 roku życia (poniżej 25 kg) przy wykorzystaniu uniwersalnych elektrod dla dorosłych. Dzięki posiadaniu klucza, nie trzeba kupować oddzielnych elektrod dla dzieci a przy tym pamiętać o ich dacie ważności. Klucz jest wielokrotnego użytku. Niezastąpiony dodatek do wyposażenia defibrylatora znajdującego się w hotelu, szkole, urzędzie, przedszkolu, na lotnisku itp.

NIEWIELKA WAGA

Klucz jest mały i poręczny, więc mieści się nawet w kieszeni - na szczęście nie musimy go nosić oddzielnie, bo ma wyznaczone specjalne miejsce w torbie do defibrylatora.

PROSTY W OBSŁUDZE

Po wprowadzeniu klucza do trybu niemowlę/dziecko, defibrylator FRx automatycznie redukuje energię defibrylacji oraz dostosowuje zestaw poleceń głosowych tak, aby odpowiadały one sytuacji ratowania pacjentów pediatrycznych, ratownik nie musi znać sekwencji pierwszej pomocy - defibrylator udzieli mu jasnych instrukcji. Grafiki widoczne na kluczu przedstawiają prawidłowe rozmieszczenie elektrod u niemowląt i dzieci skracając czas akcji ratunkowej.

 

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium