ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Opatrunek hemostatyczny Celox Gauze Z-Fold

Cena brutto: 199,00 zł 199.00
brutto

Opatrunek hemostatyczny Celox Gauze Z-Fold to pakowany warstwowo taktyczny opatrunek służący do szybkiego tamowania krwotoków. Opatrunek łączy substancję o charakterze wiążącym z nośnikiem jakim jest gaza. Zastosowana technologia sprawia, że mniejsza objętość, opatrunku nie wpływa na skuteczność w tamowaniu krwawienia. Opatrunki CELOX zapobiegają utracie krwi z uszkodzonych naczyń krwionośnych (nawet z tętnic).

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
ilość szt.
faktura z terminem

Opis

Opatrunek hemostatyczny Celox Gauze Z-Fold

Opatrunek Celox Gauze Z-Fold zawiera chitosan powodujący hemostazę i szybkie zamknięcie miejsca krwawienia poprzez utworzenie skrzepu. Stosowany nawet w sytuacji masywnych krwawień, kiedy opatrunek uciskowy jest nieskuteczny. Rozmiar opatrunku: 7,6 cm x 1,5 m. Do prawidłowego i bezpiecznego użycia opatrunku niezbędne jest wcześniejsze przeszkolenie!

BŁYSKAWICZNY

Substancja zawarta w opatrunku – chitosan powoduje hemostazę zamykając miejsca krwawienia poprzez szybkie utworzenie skrzepu w kontakcie z krwią (po ok. 3 min od czasu aplikacji), który nie ulega rozpuszczeniu nawet po przemyciu rany solą fizjologiczną.

NA MASYWNE KRWOTOKI

Opatrunek hemostatyczny Celox Gauze Z-Fold przeznaczony jest do tamowania zagrażających życiu krwawień średniej i dużej intensywności, zapobiegając utracie krwi z uszkodzonych naczyń krwionośnych (nawet z tętnic). Powinien być używany w sytuacji, gdy konwencjonalne metody tamowania krwawień okazują się nieskuteczne (ucisk bezpośredni) lub jeśli dostęp do miejsca, z którego następuje krwotok nie jest możliwy.

UNIKALNA BUDOWA

Gaza hemostatyczna składana w "Z" powleczona preparatem hemostatycznym CELOX, umożliwia łatwe i precyzyjne wykonanie opatrunku. Zastosowany układ materiału nośnego pozwala na zmniejszenie objętości opatrunku przy zachowaniu skuteczności tamowania krwotoków. Krótsza gaza składana warstwowo ułatwia stosowanie i skraca czas aplikacji opatrunku. Łatwe do przechowywania opakowanie w kolorze maskującym zawiera jeden pasek gazy o długości 150 cm złożonej warstwowo.

DZIAŁANIE:

  • Specjalna substancja zawarta w tych opatrunkach – chitosan – powoduje hemostazę zamykając miejsca krwawienia poprzez utworzenie szybkiego skrzepu w kontakcie z krwią (po ok. 3 min od czasu aplikacji), który nie ulega rozpuszczeniu nawet po przemyciu rany solą fizjologiczną.
  • Chitosan działa także na krew w warunkach hipotermii, a także na krew zheparynizowaną.
  • Opatrunki CELOX mają działanie bakteriobójcze, dzięki czemu zabezpieczają ranę przed zakażeniem, a także są bezpieczne, ponieważ nie wywołują reakcji egzotermicznej i nie przyklejają się do rany.

 

Rozmiar opatrunku: 7,6 cm x 1,5m

Do prawidłowego i bezpiecznego użycia opatrunku niezbędne jest wcześniejsze przeszkolenie!

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


  1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
  2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
  3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

  1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
  2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
  3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium